Šlapací autíčko

Šlapací autíčko

Dětské hračky mají mnoho podob. Jsou určeny pro menší či větší děti, zvlášť pro kluky a kluky , jiné jsou naprosto univerzální a mohou si s nimi hrát děti malé i velké, kluci i holky.

O takovém výběru, jaký mají dnes děti, se jejich rodičům ani nesnilo. A který kluk by si nepřál šlapací autíčko?

Klasické šlapací autíčko

Klasické šlapací autíčko bývá většinou plastové, když ty starší kousky se vyráběly většinou z plechu, má čtyři kola, volant a hlavně šlapadla. Pro ty nejmenší mývá jednoduchý tvar, podobný spíše pohádkovým autíčkům. Takové šlapací autíčko si neklade přílišné nároky na design, hlavní je, aby se v něm děti mohly vozit.

Moderní šlapací autíčko

Za pojmem moderní šlapací autíčko se většinou skrývá téměř dokonalá maketa některého běžného auta. Ty nejpovedenější kousky bývají vybaveny dokonce kotoučovými brzdami a některými dalšími vychytávkami. Není problém sehnat ani šlapací autíčko Ferrari, které je dokonalou kopií toho opravdového.

Šlapací autíčko na sto způsobů

Text...Šlapací autíčko nemusí být ani autíčko, ale vyrábějí se také šlapací tříkolky nebo čtyřkolky, dokonce i traktory a další varianty. Na výběr je toho opravdu spousta.

Ceny

Pokud chcete své ratolesti pořídit šlapací autíčko a ne jen ledajaké, budete muset sáhnout opravdu hlouběji do kapsy. Ty nejzdařilejší exempláře se prodávají i za několik desítek tisíc korun, levnější pořídíte za nějakou tu tisícovku.


Doporučujeme: Vánoční dárky pro muže vybírejte na www.vánoční-dárky-online.cz

Náš tip: O půjčkách online snadno a rychle se dočtete například na webu Maxi-Půjčky.cz - průvodce světem financí.