Šlapací traktor

Šlapací traktor

Jednou z oblíbených hraček kluků, ale nejen jich jsou šlapací autíčka. Bývají v různých provedeních, jako jsou autíčka, formule, tříkolky, čtyřkolky nebo také jako šlapací traktor.

Pokud chcete svému dítěti koupit hračku se kterou si opravdu vyhraje, vsaďte si klidně na šlapací traktor.

Pro které děti je určen šlapací traktor

Šlapací traktor bývá určen obvykle pro děti od dvou do šesti let. Podle věku bývá také uzpůsobena konstrukce a tvary. Menší děti zaujmou jednoduché zakulacené tvary, ty větší dají zase přednost šlapacímu traktoru, který se stylově blíží tomu pravému.

Stylový šlapací traktor

Takový stylový šlapací traktor bude dítěti závidět dokonce nejeden tatínek. Některé z těchto hraček jsou totiž téměř dokonalými napodobeninami těch opravdových strojů, jen mají namísto motoru šlapadla. Mezi hračkami tak narazíte třeba na takovou ikonu, jako je šlapací traktor John Deer.

Šlapací traktor pro zdravý pohyb

Pokud pořídíte své ratolesti šlapací traktor, dáte mu tím také hračku, která je výborná pro procvičení pohybu. Vaše dítě se tak naučí tomu, jak používat ruce pro úchop, procvičí si nohy a rádo bude trávit čas na čerstvém vzduchu.

Příslušenství

Ke šlapacímu traktoru se dá dokoupit také některé příslušenství, což bývá nejčastěji nějaký vozík, který lze za něj zapojit a učiní tak šlapací traktor ještě atraktivnějším.


Doporučujeme: Vánoční dárky pro muže vybírejte na www.vánoční-dárky-online.cz

Náš tip: O půjčkách online snadno a rychle se dočtete například na webu Maxi-Půjčky.cz - průvodce světem financí.